PAR PROJEKTU

Nama Lāčplēša ielā 11 arhitekta Uģa Zābera projektēšanas pieredzē ir jau ir vairāki veiksmīgi premium objekti gan Rīgā, gan Jūrmalā. Arhitektam bija jādarbojas starp eklektisma, jūgendstila un romantisko mazstāvu apbūvi, kas ir izaicinājums ikvienam profesionālim. Nama fasādes apdarē izmantotais stikls atstaro apkārtējo apbūvi, nodrošina maksimālu izgaismojumu, kā arī plašas, gaišas telpas iekšienē. Rudens toņos ieturētā koka tekstūra rada mājīgumu un sasaisti ar kādreizējo, vēsturisko koka apbūvi zemesgabalā un ar blakus ēkām.


Jaunajā namā Lāčplēša ielā 11 ir 7 virszemes stāvi un viens pagrabstāvs, kurā atrodas stāvvieta 18 automašīnām un 2 koplietošanas velo novietnes, un atsevišķas nelielas noliktavas nama iedzīvotājiem. Namā no 2. līdz 7. stāvam izvietoti 28 dzīvokļi: 12 no tiem divistabu, 11 - trīs istabu, 4 – četristabu, 1 - piecistabu. Ēkas 2. - 5. stāvā izvietoti 6 - 7 dzīvokļi stāvā, 6. stāvā 3 dzīvokļi, bet 7. stāvā - viens dzīvoklis. Dzīvokļiem, kuriem ir augsti (3 m) griesti, platība ir no 46 līdz 250 m². Lielākai dzīvokļu daļai ēkā ir paredzētas labiekārtotas terases.


Ēkas pirmajā stāvā izvietotas vairākas izīrējamas komerctelpas (veikali) un plaša, reprezentabla parādes ieejas halle ar kamīnu un restaurētu vēsturisku 19. gadsimta 60. gadu griestu gleznojumu. Dekoratīvais koka griestu gleznojums ir interesanta un neparasta objekta detaļa. Tas bija saglabājies no iepriekšējās koka apbūves šajā zemesgabalā un tas, saskaņā ar Valsts Kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas norādījumiem, izmantojot sarežģītu restaurācijas tehnoloģiju, integrēts ēkas lobby zālē. Gleznojums ir kļuvis par nama īpašo identitāti, apliecinot, ka mūsdienu arhitektūrā iespējams integrēt senas, vēsturiskas lietas, dodot tām jaunu dzīvi. Ieejas vestibilā atrodas arī ēkas administratora (concierge) darba vieta.INTERJERS UN KVALITĀTE

Arī telpu interjeru izstrādājusi arhitekta Uģa Zābera komanda, radot ar nama fasādē izmantoto pieeju un filozofiju integrētu risinājumu. Līdzīgi kā projekta pirmajā premium namā, arī šajā ēkā izmantoti augstvērtīgi apdares materiāli un pasaulē vadošo ražotāju aprīkojums un moderni interjera priekšmeti.


Grīdas klāj augstvērtīgs ozolkoka vai riekstkoka parkets (PARADOR, BAUWERK), sanitārajās telpās un virtuvēs ir dizaina flīžu kolekcijas, sienas klātas ar dizaina tapetēm, augstvērtīgu krāsojumu un dekoratīvi finierētiem koka paneļiem. Sanitārajos mezglos uzstādīta pasaules labāko ražotāju Kartell by Laufen, Kohler, Villeroy&Boch, Hansgrohe/Axor santehnika un aprīkojums. Interjeru papildina augstvērtīgas koka durvis, LED tehnoloģijas spuldzes.KOMFORTS UN DROŠĪBA

Club Central Rezidence jaunā ēka ir projektēta un būvēta atbilstoši augstākajām komforta un drošības prasībām. Ēkas iedzīvotāju ērtībai ēkā ir divi OTIS ražotāja klusas darbības lifti modernā apdarē, dzīvokļos ir izvietoti grīdā iebūvēti siltuma atdeves konvektori, katrā dzīvoklī uzstādīta autonoma ventilācijas sistēma ar rekuperācijas iespējām, dzīvokļi sagatavoti fancoil dzēšanas sistēmas izveidei (sistēma pilnībā izbūvēta ēkas augšējos stāvos), ātrgaitas internetu un ciparu televīziju HD kvalitātē nodrošina optiskais kabelis.


Ēkas vadības sistēma nodrošina visu ēkas būtisko parametru digitālu uzskaiti, saglabāšanu un noformēšanu vienotā dzīvokļa uzturēšanas rēķinā, ietverot tajā visu patērēto energoresursu, apkalpošanas, apsardzes, uzturēšanas izmaksas.


Iedzīvotāju drošībai paredzēta ēkas piekļuves kontroles sistēma, centralizēta ugunsdzēsības signalizācija, videonovērošanas sistēma, katram dzīvoklim paredzama autonoma apsardzes signalizācijas sistēma.


Izvēlies savu dzīvokli

Apkārtne

Baznīcas iela ir neliela, mierīga iela, bez intensīvas satiksmes. Taču tā iet paralēli galvenajai pilsētas dominantei – Brīvības ielai.  Tā atrodas tikai kvartāla attālumā, tāpat kā vēl viena svarīga pilsētas artērija – Krišjāņa Valdemāra iela, kas ved laukā no pilsētas uz Jūrmalas šoseju un lidostu.


Club Central Residence atrodas rokas stiepiena attālumā no visa Jums svarīgā – tepat ap stūri sākas klusais centrs un vēstniecību rajons, kas nozīmīgs arī ar Jūgendstila arhitektūras mantojumu, te arī pilsētas nozīmīgākie biznesa centri un labākās viesnīcas. Club Central Residence atrodas ērtā un reprezentablā rajonā, kas ir perfekts mūsdienīgam un prasīgam pilsētas iedzīvotājam.

Sazinieties ar mums

Priecāsimies jums palīdzēt

Apmeklējiet
Lāčplēša iela 11, Rīga
Latvija
Zvaniet mums
(+371) 20 205 760
Rakstiet mums
info@centralresidence.eu
Problēma, apstiprinot formu, lūdzu, pārbaudiet datus!
Savienojums ar serveri nav izdevies!
Paldies, ziņa veiksmīgi nosūtīta!